Nowe mieszkania
w Ząbkach.

Nowa inwestycja na mapie Ząbek

Poznaj najnowszą inwestycję na mapie Ząbek – Apartamenty Powstańców. Kameralna nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Powstańców 6. Posiada w swojej ofercie 24 lokale mieszkalne oraz 4 biurowe. Poznaj korzyści, jakie płyną z mieszkania w tej okolicy.

Wysoki standard wykończenia

Mieszkania w Ząbkach posiadają w swojej ofercie nieruchomości, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Decydując się na kupno mieszkania w Apartamentach Powstańców, macie pewność, że otrzymacie to, co najlepsze. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami na rynku, którzy posiadają doskonale rozbudowaną bazę materiałów oraz narzędzi potrzebnych do stworzenia idealnego wnętrza. Potrafimy odpowiednio dobrać kolory i fakturę drewna oraz innych tworzyw do stylu mieszkania. Zakup mieszkania to bardzo duży wydatek, dlatego warto wiedzieć, jakiej jakości materiały zostały użyte w mieszkaniu, ale również w całej inwestycji. Nasze inwestycje charakteryzują się wysokim standardem wykonania, obsługą i fachową pomocą.

Bogata infrastruktura

Osiedle zlokalizowane jest bardzo dobrej lokalizacji, blisko lokali usługowych – restauracji, terenów rekreacyjnych oraz licznych zapleczy handlowo-usługowych. W pobliżu osiedla, zaledwie po drugiej stronie ulicy, znajduje się „mini centrum handlowe” w którym znajdziemy sklepy, aptekę, przychodnię, a nawet część rozrywkowo-rekreacyjną – basen oraz kręgle.

Cisza i spokój

Jest to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój i ciszę. Nieruchomość zlokalizowana jest w podwarszawskich Ząbkach, dzięki czemu znajdujemy się z dala od zgiełku i hałasu. W niedalekiej odległości od osiedla znajduje się las – fantastyczne miejsce do rodzinnych spacerów, wśród natury i zielonych drzew.

Lokalizacja

Dużym atutem mieszkania w Ząbkach jest świetna lokalizacja. Osiedle oddalone jest od granicy Warszawy zaledwie 1 kilometr, powodując, że dojazd samochodem do granicy stolicy zajmie nam minutę. Przystanek autobusowy, którym dojedziemy w 25 min do metra Trocka, zlokalizowany jest tuż pod Osiedlem, dzięki czemu możemy sprawnie dotrzeć w przeróżne miejsca Warszawy.

Miejsce przyjazne dzieciom

Przy ulicy Powstańców, czyli na tej samej ulicy co nasze apartamenty w Ząbkach, znajduje się nowy, dopiero co oddany plac zabaw dla dzieci. Nieopodal dalej przedszkole oraz szkoła podstawowa, czyli zarówno najmłodsi, jak i młodzież, znajdą dla siebie miejsce do edukacji. 

Atrakcyjna Lokalizacja

Ustawne pokoje

Nowoczesny Projekt

Wysoki Standard Wykończenia

Apartamenty Powstańców,
Ząbki, powiat wołomiński.

ul. Powstańców, Ząbki, powiat wołomiński.

To dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą rezygnować z życia zawodowego w Warszawie, a wieczorami czy w dni wolne od pracy pragną delektować się spokojem i ciszą.

Do granicy Warszawy 1km, 1min samochodem.

Autobusem 25 min metro Trocka

Przystanek autobusowy przy ulicy Powstańców (pod blokiem).


Zobacz nasze pozostałe inwestycje

Domy Zakręt to ogrodzone, nowocześnie zaprojektowane osiedle, wkomponowane w naturalny, zielony krajobraz. Zadbaliśmy o wszystkie niezbędne detale, takie jak metraż domów, powierzchnia działek czy ilość pokoi.

Domy Bobrowiec to ciekawie zaaranżowane dwukondygnacyjne bliźniaki bez skosów na pierwszym piętrze, z bardzo ustawnymi pomieszczeniami. Do każdego domu przynależy przestronny ogród, garaż i naziemny parking.

Nowe domy szeregowe pod Warszawą na osiedlu w Góraszce idealnie wpisują się we współczesne trendy ludzi, którzy choć dobrze czują się w wielkich aglomeracjach, to jednak miejsce na rodzinny dom wybierają w cichej i spokojnej okolicy.

Osiedle Panorama to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Serocku.

×