Lista do porównania

Firma Dozbud Developement w bliskim sąsiedztwie lasów i zielonych terenów rozpoczęła nową, niezwykle atrakcyjną inwestycję Osiedle Panorama Serock. Funkcjonalne domy położone tuż nieopodal jezior i malowniczych zakątków trafią w gusta przyszłych mieszkańców szukających spokojnej i kuszącej swoją zielenią lokalizacji. Jednorodzinne domy w bliźniaczej zabudowie spełnią wszystkie wymagania osób poszukujących nieruchomości wyróżniających się dużą funkcjonalnością oraz oszczędnością w utrzymaniu.

  • Osiedle 36 domów bliźniaczych, piętrowych o metrażu 109 m2 i cenie 330 tys zł
  • Malownicza, spokojna, zielona okolica z dostępem do własnej przystani wodnej ze sprzętem pływającym
  • Bliskie sąsiedztwo hotelu Narvil , w okolicy korty do squash i tenisa, sale konferencyjne i bankietowe, siłownia, fitness i basen
  • Dobre połączenie z Warszawą
  • Stan deweloperski

 

Osiedle zostało zaprojektowanie z uwzględnieniem wysokiego komfortu jego mieszkańców. Proponujemy Państwu 37 domów o powierzchni ok 110 m² w dwóch kondygnacjach i zabudowie bliźniaczej. Nieruchomości zostaną wyposażone w instalację centralnego ogrzewania (piec+grzejniki) oraz instalację elektryczną, dobrze sprawdzające się w inwestycjach podczas których budowane są nowe domy. Serock oferuje wiele możliwości związanych z infrastrukturą oraz prowadzonymi lokalami użytkowymi. Jednak to nie wszystko.

 

Dozbud Developement planuje budowę kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego, z którego będą mogli korzystać mieszkańcy nowej inwestycji Domy Serock. Dużą zaletą kompleksu będzie bezpośredni dostęp do Zalewu Zegrzyńskiego i dzięki temu możliwość korzystania z bliskości natury. W ramach kompleksu powstaną budynki mieszkalno-hotelowe, gastronomiczno-użytkowe, a także rekreacyjne. Mieszkańcy nowo powstałego osiedla zyskają do swojej dyspozycji basen, salony SPA&Wellnes, restauracje, centrum kongresowe, sale bankietowe, a także siłownię i fitness. Miłośnicy sportu będą mogli spędzać czas na kortach do squasha i tenisa.

 

Domy Serock to nowoczesne budownictwo o wysokiej jakości wykonania, idealnie komponujące się z przyrodą i walorami krajobrazowymi miasteczka. Inwestycja Dozbud Developement to ciekawa propozycja oferująca wygodne i nowoczesne nowe domy. Serock położony zaledwie 30 min. drogi od Warszawy to interesująca alternatywa zakupu nieruchomości w gwarnej stolicy.

Dostępne domy

Na sprzedaż
330 000zł3 014zł/m²
Na sprzedaż

Domy Serock A2

Pokoje: 4Piętro: Parterm²: 110

Osiedle Panorama Serock

8 miesięcy temu

330 000zł3 014zł/m²

Pokoje: 4Piętro: Parterm²: 110

Osiedle Panorama Serock

8 miesięcy temu

Na sprzedaż
330 000zł3 014zł/m²
Na sprzedaż

Domy Serock A1

Pokoje: 4Piętro: Parterm²: 110

Osiedle Panorama Serock

8 miesięcy temu

330 000zł3 014zł/m²

Pokoje: 4Piętro: Parterm²: 110

Osiedle Panorama Serock

8 miesięcy temu

Lokalizacja

 

Inwestycja Domy Serock to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku i w otoczeniu zieleni, ale z jednoczesnym łatwym dostępem do centrum stolicy. Serock to obecnie jedna z najciekawszych lokalizacji do zasiedlenia pod Warszawą. Miasto położone jest około 40 km od stolicy, a dotarcie do niej zajmuje jedynie 30 minut. Tak dogodna lokalizacja sprawia, że można zamieszkać w niezwykle urokliwym i zacisznym miejscu, mając jednocześnie dostęp do dużego miasta.

 

Osiedle nad Zalewem to zespół obejmujący nowe domy. Serock położony jest nad Jeziorem Zegrzyńskim, naprzeciw ujścia Bugu do Narwi. Zlokalizowany na pograniczu Kotliny Warszawskiej oraz Wysoczyzny Ciechanowskiej, ma do zaoferowania przepiękne widoki i daje wiele okazji do aktywnego spędzania czasu. Osiedle, na którym realizowana jest inwestycja charakteryzuje się niezwykle malowniczym krajobrazem. Usytuowane w widłach Bugu i Narwi, tuż nad samym Zalewem Zegrzyńskim, daje wiele możliwości rekreacyjnych także w pobliżu miejscowości Serock.

Nowe domy jednorodzinne znajdują się w bliskim sąsiedztwie leśnego terenu oraz czystej wody.

 

Miejscowość stanowi ważny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy. Znajdują się tutaj liczne ośrodki wczasowe oraz obiekty konferencyjno-szkoleniowe. Warta uwagi jest także przystań żeglugi pasażerskiej. Serock posiada wiele tras spacerowych. Na szczególną uwagę zasługuje między innymi trakt źródlany oraz wąwóz znajdujący się przy górze Barbarki. Przez miejscowość tę przebiega również turystyczny szlak pieszy z Dębego. Serock daje wiele okazji do uprawiania różnego rodzaju sportów wodnych oraz wędkarstwa. Znajduje się tutaj około 4500 działek rekreacyjno-letniskowych. To idealne miejsce do zamieszkania, nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale również dla wszystkich tych, którzy cenią sobie ciszę, spokój oraz codzienne obcowanie z naturą.

Galeria

Galeria Budowy