Nowe domy
pod Warszawą.

Atrakcyjna Lokalizacja

Ustawne pokoje

Nowoczesny Projekt

Wysoki Standard Wykończenia

Domy na sprzedaż

Sprawdź dostępność


971 974 976 978 980 982 984 986

Lista domów w inwestycji

Rzut Lokal Pow. użytkowa Pow. działki Pokoje Cena Status
Wąska A1 143.48 m2 105 m2 6 --- 3 Sprzedany
Wąska A2 143.48 m2 40 m2 6 --- 3 Sprzedany
Wąska B1 143.48 m2 67 m2 6 --- 3 Sprzedany
Wąska B2 143.48 m2 170 m2 6 --- 3 Sprzedany
Świerkowa A1 124.28 m2 155 m2 5 --- 3 Sprzedany
Świerkowa A2 124.28 m2 40 m2 5 --- 3 Sprzedany
Świerkowa B1 124.28 m2 40 m2 5 --- 3 Sprzedany
Świerkowa B2 124.28 m2 176 m2 5 --- 3 Sprzedany

Osiedle Domów Zakręt

Domy Zakręt, których projektowaniem, mieliśmy przyjemność się zajmować, położone są w powiecie Otwockim, znajdującym się w niedalekiej odległości od stolicy.  Wybudowane są na osiedlu z widokiem na malownicze, zielone tereny, wręcz stworzone do wieczornych spacerów na łonie natury czy spędzania czasu z najbliższymi, w otoczeniu pięknego krajobrazu. Jest to inwestycja, która została zaprojektowana wprost z myślą o przyszłych mieszkańcach, którzy cenią sobie piękno przyrody oraz chcą być jak najbliżej niej na co dzień, jednocześnie mając doskonałą komunikację z centrum Warszawy, która zostanie zapewniona, dzięki budowanej tam obwodnicy. Posiadanie własnego samochodu nie jest konieczne, aby skomunikować się z miastem, można również wybrać w tym celu komunikację publiczną. Domy Zakręt to niemalże idealny kompromis dla osób pragnących spokoju, będąc w tym samym czasie w bliskim kontakcie z miastem.

Natura i idealne połączenie z centrum nie są jednak jedynymi zaletami, które zapewnia zainwestowanie w jeden z wybudowanych domów Zakręt. Zdecydowanie się na zaprojektowaną przez nas nieruchomość, gwarantuje łatwą dostępność do wszelkich, niezbędnych do życia codziennego udogodnień, a także do obiektów zapewniających możliwość spędzenia czasu wolnego w fascynujący sposób. Wszystko to dostępne jest dzięki temu, że w pobliżu domów na sprzedaż w Otwocku, znajduje się Centrum Auchan Góraszka, zapewniające przyszłym mieszkańcom nowych domów pod Warszawą, możliwość połączenia rozrywki, zarówno dla młodzieży, dorosłych, seniorów, jak i najmłodszych osobników, handlu, zakupów i wszelkiego rodzaju przyjemności z poszanowaniem środowiska naturalnego. Sprawia to, że w okolicy znajduje się wszystko, czego mieszkaniec potrzebuje, można by powiedzieć, że nie sposób się tu nudzić.

Ogrodzone, nowocześnie zaprojektowane osiedle, posiada ten niebywały atut, że jest wkomponowane w naturalny, zielony krajobraz, będący priorytetem dla wielu potencjalnych mieszkańców domów Zakręt. To otoczenie, w którym chcemy odpocząć wieczorem, po ciężkim dniu wykonywania obowiązków, zrelaksować się podczas spaceru, doceniając przy tym walory przyrody, czy wybrać się na długą, rowerową wycieczkę z pociechami, chcąc spędzić przyjemny dzień w gronie rodzinnym. Jest to idealny wybór dla osób, które na co dzień nie chcą żyć w zgiełku miasta, w którym trudno odnaleźć ciszę i spokój, lecz pomimo tego, potrzebują łatwego dostępu do udogodnień, które oferuje stolica, bądź, najzwyczajniej w świecie, miejsca zarobku, które w Warszawie znacznie łatwiej znaleźć.

W nieruchomościach Otwock, znajdujących się konkretnie w Zakręcie, czyli malowniczej wsi położonej w niedalekiej odległości od Warszawy, które mieliśmy przyjemność zaprojektować, zadbaliśmy o wszystkie niezbędne detale, takie jak między innymi metraż oferowanych przez nas domów, zapewniający mieszkańcom przestrzenność i swobodę, powierzchnia działek, niemalże idealnych na wspólne spędzanie dnia na powietrzu oraz oddawanie się ulubionym zajęciom w samotności, czy też ilość pokoi odpowiednia zarówno dla mniejszej ilości domowników, jak i rodzin z dziećmi, które pragną mieć kąt dla siebie. Jest to miejsce perfekcyjnie sprawdzające się dla każdej osoby, która ceni sobie komfort i swobodę życia, a także chce mieć zapewnione bezpieczeństwo oraz jak największą bliskość z naturą.

Domy Zakręt

Domy uszyte na miarę.

Domy Zakręt to piękne osiedle na którym swoje miejsce na ziemi odnajdą zarówno rodziny, pragnące bezpieczeństwa dla siebie i swoich najbliższych, młodzi ludzie, nastawieni na swobodę, spokój, wygodę oraz spacery w terenach zielonych, jak i seniorzy oczekujący odpoczynku. Pragmatyczne rozplanowanie pomieszczeń przekłada się na komfort mieszkań i zapewnia odpowiednią przestrzeń dla wszystkich domowników, bez żadnego wyjątku. Można ją idealnie dopasować do potrzeb każdego z nich.

Relatywnie duże powierzchnie działek sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu w samotności, jak i w gronie rodziny bądź przyjaciół, w chwilach wolnych od obowiązków. Lekkie ogrodzenie wydziela poszczególne ogródki pozwalające na adaptacje powierzchni zgodnie z indywidualnymi pomysłami czy też potrzebami.

Domy Szeregowe
Zakręt, powiat Otwocki.

ul. Świerkowa/Wąska, Zakręt, powiat Otwocki

To dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą rezygnować z życia zawodowego w Warszawie, ale wieczorami czy w dni wolne od pracy pragną delektować się spokojem i ciszą.

Zakręt jest na tyle blisko Warszawy, by gwarantować szybki i łatwy dojazd do pracy, znajomych czy na zakupy, ale jednocześnie na tyle daleko, by zapewnić komfortowe warunki mieszkalne. Dzięki dobrze zorganizowanej komunikacji publicznej, z Zakrętu do Warszawy można dojechać również autobusem. Przystanek zlokalizowany jest niedaleko osiedla, zaraz przy głównej ulicy.


Zobacz nasze pozostałe inwestycje

Domy Bobrowiec to ciekawie zaaranżowane dwukondygnacyjne bliźniaki bez skosów na pierwszym piętrze, z bardzo ustawnymi pomieszczeniami. Do każdego domu przynależy przestronny ogród, garaż i naziemny parking.

Nowe domy szeregowe pod Warszawą na osiedlu w Góraszce idealnie wpisują się we współczesne trendy ludzi, którzy choć dobrze czują się w wielkich aglomeracjach, to jednak miejsce na rodzinny dom wybierają w cichej i spokojnej okolicy.

Osiedle Panorama to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Serocku.

Kameralna inwestycja - 24 mieszkania w Ząbkach na ul. Powstańców 6. W pobliżu wspaniałe tereny zielone oraz pełne zaplecze handlowo-usługowe.

×