Poznaj nas bliżej

30 lat budujemy przyszłość…

Od początku działalności firma wykazuje się dynamicznym rozwojem, o czym świadczy oddanych do użytku ponad 2000 mieszkań w Warszawie i okolicach. Jest to możliwe dzięki profesjonalizmowi, wysokiej efektywności działania oraz zespołowi posiadającemu bogate doświadczenie i wiedzę. T0 czyni z DOZBUD DEVELOPMENT kompetentnego i solidnego partnera.

Specjalizujemy się w projektowaniu, budowie i sprzedaży domów jednorodzinnych i wielorodzinnych wraz z infrastrukturą zapewniającą pełną funkcjonalność osiedli. Jesteśmy inwestorem i generalnym wykonawcą inwestycji. Pozwala nam to na indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz uzyskanie konkurencyjnych cen.

Dowodem odniesionych sukcesów są zdobyte nagrody i wyróżnienia. Możemy poszczycić się między innymi I miejscem w kategorii Usługi Deweloperskie w konkursie MAZOWIECKA FIRMA ROKU oraz posiadanymi certyfikatami – EUROPEJSKI CERTYFIKAT GWARANCJI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI i EUROPEJSKI CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA nadanymi przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji. Naszym celem jest sprostać oczekiwaniom Klientów poprzez tworzenie komfortowych, przyjaznych i jednocześnie funkcjonalnych miejsc.

Wyróżnia nas pasja do budowania oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. W ramach kompleksowej obsługi oferujemy partnerskie relacje, doradztwo i wsparcie w pozyskaniu kredytu na zakup domu lub mieszkania.

 • 5

  Inwestycji
  w sprzedaży

 • 218

  Odebranych
  nagród

 • 2000

  Oddanych
  obiektów

 • Ponad 30

  lat
  doświadczenia

Zbigniew Zalewski

Prezes zarządu

Przez te wszystkie lata nasza misja stała się jednocześnie celem i podstawą działania naszej firmy – tworzymy rozwiązania, które przekładają się na wysoki komfort mieszkalny. Wiemy jednak, że każdy klient ma inne oczekiwania, dlatego budujemy z pasją, realizując marzenia i uwzględniając pomysły i potrzeby przyszłych mieszkańców.

Cieszymy się, kiedy nasze wizje zbiegają się z wyobrażeniami przyszłych właścicieli. Nasze projekty i osiągnięcia są dowodem na to, że wytrwałą pracą można zbudować coś wartościowego. Dla mnie najważniejszą wartością jest zadowolenie klientów, ale nie tylko przy zakupie domu, również po latach, kiedy właściciele są wciąż pod wrażeniem naszych rozwiązań i propozycji.

Dlatego warto
nas wybbrać?

 • Najwyższa

  jakość materiałów

 • Korzystne

  ceny i promocje

 • Wyszkolony

  zespół

 • Nowoczesna

  architektura

Istotą prosperowania Dozbudu jest stworzenie solidnych fundamentów pod dom, do którego się chętnie wraca i w którym się chętnie przebywa.

Pomożemy Ci w sfinansowaniu Twojej inwestycji!

Planujesz zakup nieruchomości, a może chcesz wybudować dom?

Dzięki Nam zrealizujesz swoje mieszkaniowe plany.

Możesz przeznaczyć kredyt nie tylko na zakup lub budowę, ale także na modernizację, rozbudowę, przebudowę czy remont nieruchomości.

Finansowanie
family
×