Firma.

Poznaj Nas bliżej!

30 lat budujemy przyszłość…

Od początku działalności firma wykazuje się dynamicznym rozwojem, o czym świadczy oddanych do użytku ponad 1000 mieszkań w Warszawie i okolicach. Jest to możliwe dzięki profesjonalizmowi, wysokiej efektywności działania oraz zespołowi posiadającemu bogate doświadczenie i wiedzę to czyni z DOZBUD DEVELOPMENT kompetentnego i solidnego partnera.
 

Specjalizujemy się w projektowaniu, budowie i sprzedaży domów jednorodzinnych i wielorodzinnych wraz z infrastrukturą zapewniającą pełną funkcjonalność osiedli. Jesteśmy inwestorem i generalnym wykonawcą inwestycji. Pozwala nam to na indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz uzyskanie konkurencyjnych cen.

Dowodem odniesionych sukcesów, a przede wszystkim wysokiej jakości realizowanych usług są zdobyte nagrody i wyróżnienia. Możemy poszczycić się między innymi I miejscem w kategorii Usługi Deweloperskie w konkursie MAZOWIECKA FIRMA ROKU oraz posiadanymi certyfikatami – EUROPEJSKI CERTYFIKAT GWARANCJI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI i EUROPEJSKI CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA nadanymi przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji.

Naszym celem jest sprostać oczekiwaniom Klientów poprzez tworzenie komfortowych, przyjaznych i jednocześnie funkcjonalnych miejsc. Wyróżnia nas pasja do budowania oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. W ramach kompleksowej obsługi oferujemy partnerskie relacje, doradztwo i wsparcie w pozyskaniu kredytu na zakup domu lub mieszkania.

Zapraszamy do współpracy!

Istotą prosperowania Dozbudu jest stworzenie solidnych fundamentów pod dom, do którego się chętnie wraca i w którym się chętnie przebywa.

Zbigniew Zalewski, Prezes Zarządu

Przez te wszystkie lata nasza misja stała się jednocześnie celem i podstawą działania naszej firmy – tworzymy rozwiązania, które przekładają się na wysoki komfort mieszkalny. Wiemy jednak, że każdy klient ma inne oczekiwania, dlatego budujemy z pasją, realizując marzenia i uwzględniając pomysły i potrzeby przyszłych mieszkańców. Cieszymy się, kiedy nasze wizje zbiegają się z wyobrażeniami przyszłych właścicieli. Nasze projekty i osiągnięcia są dowodem na to, że wytrwałą pracą można zbudować coś wartościowego. Dla mnie najważniejszą wartością jest zadowolenie klientów, ale nie tylko przy zakupie domu, również po latach, kiedy właściciele są wciąż pod wrażeniem naszych rozwiązań i propozycji.

Zbigniew Zalewski

Nasz trud, profesjonalizm i pragmatyzm jest nagradzany nie tylko opiniami zadowolonych klientów. Jesteśmy laureatami wielu nagród, m.in. w 2011 roku na Wielkiej Gali Przedsiębiorczości firma zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Mazowiecka Firma Roku, a w 2017 roku Dozbud otrzymał tytuł Ząbkowskiej Firmy Roku. Fakt, iż doceniają nas inni, dodaje nam sił, by ciągle podnosić i usprawniać standardy mieszkalne na polskim rynku.