Zrealizowane Inwestycje.

Poznaj nasze zakończone inwestycje.

Rozpoznawalność i zaufanie na rynku zdobyliśmy dzięki profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu do każdej z inwestycji. Planując budowę nieruchomości bierzemy pod uwagę przede wszystkim komfort przyszłych mieszkańców, warunkowany nie tylko samą jej lokalizacją, ale także wyborem najlepszej jakości materiałów. Każda z podjętych przez nas decyzji przekłada się na zadowolenie mieszkańców.

 

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nas? 

Wybór Dozbud Development to pewność transakcji oraz gwarancja wysokiego standardu. Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu oraz proponujemy wykończenie mieszkań pod klucz. Wszystkie ukończone inwestycje wyróżniają się dużą funkcjonalnością i wyjątkową estetyką.

Apartamenty Chruściela

WARSZAWA, REMBERTÓW, UL. CHRUŚCIELA

Oddanie do użytku w 2020 roku

Apartamenty Chruściela54 to doskonałe miejsce dla osób poszukujących własnej przestrzeni i przyjaznego sąsiedztwa nie rezygnując przy tym z wygód infrastruktury wielkiego miasta. Kameralny, czterokondygnacyjny budynek składa się z 21 mieszkań, a parter przewiduje tyle samo miejsc postojowych dla mieszkańców.

Panorama Serock – Etap

SEROCK,  UL. CZESŁAWA CENTKIEWICZA

Oddanie do użytku w 2019 roku

Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w Serocku to miejsce dla osób wymagających, ceniących świeże powietrze oraz bliskość Zalewu Zegrzyńskiego. Osiedle położone jest na uboczu, przy rezerwacie przyrody Jadwisin, a jednocześnie bardzo blisko centrum Serocka.

Apartamenty Widoczna II Etap

WARSZAWA, WAWER, UL. WIDOCZNA

Oddanie do użytku w 2019 roku

II etap inwestcji Apartamenty Widoczna to osiedle premium, zdecycodwanie wyróżniające się na tle innych inwestycji w Warszawie. Dwa budynki 4 kondygnacyjne, z zaledwie 46 mieszkaniami oraz 72 miejscami postojowymi oddany został w 2019 roku.

Osiedle Góraszka – Etap

GÓRASZKA,  UL. OSIEDLOWA

Oddanie do użytku w 2019 roku

Kolejny pomyślnie oddany do użytku etap inwestycji domów w Góraszce. Osiedle Góraszka to oaza ciszy i spokoju, z doskonałym dostępem do Warszawy, oraz coraz to większą przystępnością do niezbędnych miejsc takich jak centra handlowe, sklepy czy szkoły. Kolejne Etapy już w tym roku!

Apartamenty Kordiana

WARSZAWA, REMBERTÓW, UL. Kordiana

Oddanie do użytku w 2018 roku

Apartamenty Kordiana to kameralne osiedle w centrum Rembertowa. Enklawa składa się z kameralnego, trzykondygnacyjnego budynku, składającego się z 22 mieszkań z miejscami w garażu podziemnym i windą. 

Apartamenty Widoczna

WARSZAWA, WAWER, UL. WIDOCZNA

Oddanie do użytku w 2017 roku

I etap inwestcji Apartamenty Widoczna to jedno ze wspanialszych miejsc do zamieszkania na terenie Warszawy. Wysoki standard wykończenia elewacji oraz części wspólnych sprawia, że oferowane przez Nas mieszkania wyróżniają się na tle Warszawskiego Rynku Pierwotnego. Dwa budynki 4 kondygnacyjne, z zaledwie 47 mieszkaniami oraz 74 miejscami postojowymi oddany został w 2017 roku.

Osiedle San Marino

ZĄBKI, UL. POWSTAŃCÓW

Oddanie do użytku w 2016 roku

Zespół mieszkaniowo-wielorodzinny Osiedle San Marino obejmuje aż 133 mieszkania przy ulicy Powstańców w Ząbkach. Rozlokowano je z poszanowaniem przestrzeni wspólnej w czterech budynkach o różnej ilości kondygnacji. Ułatwiające poruszanie się windy sięgają od komfortowych garaży aż po ostatnie piętro każdego z nowo wybudowanych mieszkań. Układ poszczególnych lokali dobrze przemyślano na etapie projektowania inwestycji. Ich funkcjonalność potwierdzają wyraźne strefy w każdym mieszkaniu – dzienne oraz do spania i odpoczynku. Znalazło się tu nawet miejsce na komórki dla lokatorów, wybierających dla siebie nowe mieszkania.

Osiedle Jodłowa

WARSZAWA, UL. JODŁOWA

Oddanie do użytku w 2013 roku

Osiedle Jodłowa to zespół budynków wielorodzinnych, który został wybudowany w Warszawie dzielnicy Wesoła przy ul. Jodłowej i ul. Kamyk. Ten integralny kompleks budynków otoczonych zielenią, w cichym i spokojnym miejscu, stanowi spójną i bezpieczną zabudowę wyposażoną w dogodne ciągi komunikacyjne, miejsca parkingowe i tereny zieleni. Inwestycja przy ul. Kamyk jest miejscem kameralnym, składającym się z czterech budynków (trzy i czterokondygnacyjnych) z windami od poziomu garaży, nowocześnie zaprojektowanych o zróżnicowanej architekturze. W czterech budynkach powstało 119 mieszkań o różnorodnych metrażach od 26 do 67 m2, każde z balkonem lub przydomowym ogródkiem. Mieszkania na parterze mają własne ogródki a część wspólna została przeznaczona do wypoczynku i wyposażona w zieleń i ławeczki. Z myślą o naszych najmłodszych mieszkańcach i przyszłych klientach na terenie osiedla powstanie również przedszkole oraz plac zabaw dla dzieci.

SŁONECZNE OSIEDLE III

ZĄBKI

Oddanie do użytku w 2010/11 roku

Na SŁONECZNE OSIEDLE III składają się dwa zespoły mieszkaniowe, które zostały zrealizowane w dwóch etapach. Każdy z tych zespołów to budynki cztero- i pięciokondygnacyjne. Te ostatnie wyposażono w windy od poziomu garaży, które znajdują się pod częściami mieszkalnymi. Zaprojektowano zróżnicowane co do wielkości i układów funkcjonalnych mieszkania od 34 do 115 m2, każde z balkonem lub ogródkiem przydomowym.

SŁONECZNE OSIEDLE II

ZĄBKI, UL. DZIKA

Oddanie do użytku w 2008 roku

SŁONECZNE OSIEDLE II to kolejna inwestycja firmy DOZBUD DEVELOPMENT, zrealizowana  w Ząbkach pomiędzy ulicami Kopernika i Dzika. Wszystkie mieszkania na osiedlu posiadają  balkon lub taras, są przestrzenne, funkcjonalne i wygodne, posiadają wydzieloną część dzienną  i sypialnianą. W usytuowanym pod powierzchnią budynku garażu oraz na dziedzińcu znajdują się miejsca parkingowe.  Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja klienta.

SŁONECZNE OSIEDLE I

ZĄBKI, UL. POWSTAŃCÓW

Oddanie do użytku w 2008 roku

Inwestycja zrealizowana w Ząbkach, przy ul Powstańców 26. Kameralne osiedle, pięciokondygnacyjne domy z kilkudziesięcioma mieszkaniami i garażami podziemnymi o wielkości od ponad 40 do 130 m2. Te ostatnie, to dwupoziomowe apartamenty.