Dozbud Development

Strona Główna > Aktualna Oferta

Kontakt

Biuro Sprzedaży:

tel. + 48 22 123 44 55
e-mail. biuro@dozbud.pl

Godziny Pracy:

Pn-Pt: 08:00 – 18:00
Wybrane Soboty: 10:00-14:00

Monika Ciok
Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 605 939 999
e-mail. m.ciok@dozbud.pl
Wyślij wiadomość
Beata Jagieła
Specjalista ds. sprzedaży
tel. + 48 609 536 647
e-mail. b.jagiela@dozbud.pl
Wyślij wiadomość
Biuro:

tel. +48 22 762 82 69
e-mail. biuro@dozbud.pl

Adres:

ul. Kopernika 38 lok. 1-2
05-091 Ząbki

Dział techniczny

Damian Spólny
Kierownik ds. zaopatrzenia
tel. +48 661 929 999
e-mail. d.spolny@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Reklamacje

Zgłaszanie reklamacji
tel. +48 22 762 82 69
e-mail. reklamacje@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Księgowość

Księgowość
Tel. +48 22 762 82 69 wew. 15,16,21
e-mail. ksiegowosc@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Anna Mania
Dyrektor Finansowy
tel. +48 603 509 401
e-mail. a.mania@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Zarząd

Zbigniew Zalewski
Prezes Zarządu
e-mail. z.zalewski@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Magdalena Rubka
Wiceprezes Zarządu
e-mail. m.rubka@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Aktualności

Ząbkowska Firma Roku 2017

  Jest Nam niezwykle miło poinformować Państwa, że Firma Dozbud 2 sp. z o.o. otrzymała tytuł Ząbkowskiej Firmy Roku 2017.   Jest to dla Nas niezwykle cenne wyróżnienie, ze względu na fakt, że od początku działalności staramy się promować lokalny patriotyzm.  Źródło...

czytaj dalej

Promocje

Wyprzedaż mieszkań Wawer

  6500 zł/m2 na każde mieszkanie w inwestycji Apartamenty Widoczna, etap I. Ostatnie sztuki mieszkań dostępnych odręki objęte zostały promocją, w ramach której każdy nabywca nowego mieszkania, oprócz doskonałej ceny otrzyma także komórkę lokatorską za 0zł! Promocja...

czytaj dalej