Dozbud Development

Strona Główna > Aktualna Oferta

Kontakt

Biuro Sprzedaży:

tel. + 48 22 123 44 55
e-mail. biuro@dozbud.pl

Godziny Pracy:

Pn-Pt: 08:00 – 18:00
Wybrane Soboty: 10:00-14:00

Monika Ciok
Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 605 939 999
e-mail. m.ciok@dozbud.pl
Wyślij wiadomość
Beata Jagieła
Specjalista ds. sprzedaży
tel. + 48 609 536 647
e-mail. b.jagiela@dozbud.pl
Wyślij wiadomość
Biuro:

tel. +48 22 762 82 69
e-mail. biuro@dozbud.pl

Adres:

ul. Kopernika 38 lok. 1-2
05-091 Ząbki

Dział techniczny

Damian Spólny
Kierownik ds. Transportu
tel. +48 661 929 999
e-mail. d.spolny@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Reklamacje

Zgłaszanie reklamacji
tel. +48 22 762 82 69
e-mail. reklamacje@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Księgowość

Księgowość
Tel. +48 22 762 82 69 wew. 15,16,21
e-mail. ksiegowosc@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Anna Mania
Dyrektor Finansowy
tel. +48 603 509 401
e-mail. a.mania@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Zarząd

Zbigniew Zalewski
Prezes Zarządu
e-mail. z.zalewski@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Magdalena Rubka
Wiceprezes Zarządu
e-mail. m.rubka@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Aktualności

II Bal Charytatywny w Ząbkach

  W piątek, 9 lutego w hotelu Mansor w Ząbkach odbył się II Bal Charytatywny zorganizowany przez Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach Sp. z o.o. pod patronatem burmistrza miasta Roberta Perkowskiego. Podczas balu licytowano przedmioty wykonane przez dzieci ze świetlic...

czytaj dalej

Promocje

Wyprzedaż mieszkań Wawer

  6500 zł/m2 na każde mieszkanie w inwestycji Apartamenty Widoczna, etap I. Ostatnie sztuki mieszkań dostępnych odręki objęte zostały promocją, w ramach której każdy nabywca nowego mieszkania, oprócz doskonałej ceny otrzyma także komórkę lokatorską za 0zł! Promocja...

czytaj dalej