Przedział cenowy: Od do

Lista do porównania

dozbud tile

Dozbud Development
Ząbki, ul. Kopernika 38 lok. 1-2
Biuro sprzedaży
tel. + 48 22 123 44 55
Biuro
tel. +48 22 762 82 69
e-mail. biuro@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
poniedziałek-piątek
w godzinach 8:00-18:00
oraz wybrane soboty

Styczeń – godziny pracy:

poniedziałek-piątek
w godzinach 9:00-17:00

Dział sprzedaży

Przemysław Banaś
Kierownik ds. sprzedaży
tel. +48 609 536 647
e-mail. p.banas@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Monika Ciok
Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 605 939 999
e-mail. m.ciok@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Dział techniczny

Damian Spólny
Kierownik ds. Transportu
tel. +48 661 929 999
e-mail. d.spolny@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Księgowość

Księgowość
Tel. +48 22 762 82 69 wew. 15,16,21
e-mail. ksiegowosc@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Anna Mania
Dyrektor Finansowy
tel. +48 603 509 401
e-mail. a.mania@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Zarząd

Zbigniew Zalewski
Prezes Zarządu
e-mail. z.zalewski@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Magdalena Rubka
Wiceprezes Zarządu
e-mail. m.rubka@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Reklamacje

Zgłaszanie reklamacji
tel. +48 22 762 82 69
e-mail. reklamacje@dozbud.pl
Wyślij wiadomość