Dozbud Development

Strona Główna > Aktualna Oferta

Kontakt

Biuro Sprzedaży:

tel. + 48 22 123 44 55
e-mail. biuro@dozbud.pl

Godziny Pracy:

Pn-Pt: 08:00 – 18:00
Wybrane Soboty: 10:00-14:00

Beata Jagieła
Specjalista ds. sprzedaży
tel. + 48 609 536 647
e-mail. b.jagiela@dozbud.pl
Wyślij wiadomość
Biuro:

tel. +48 22 762 82 69
e-mail. biuro@dozbud.pl

Adres:

ul. Kopernika 38 lok. 1-2
05-091 Ząbki

Dział techniczny

Monika Lewandowska
Kierownik ds. zaopatrzenia
tel. +48 661 929 999
e-mail. m.lewandowska@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Reklamacje

Zgłaszanie reklamacji
tel. +48 22 762 82 69
e-mail. reklamacje@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Księgowość

Księgowość
Tel. +48 22 762 82 69 wew. 15,16,21
e-mail. ksiegowosc@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Anna Mania
Dyrektor Finansowy
tel. +48 603 509 401
e-mail. a.mania@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Zarząd

Zbigniew Zalewski
Prezes Zarządu
e-mail. z.zalewski@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Magdalena Rubka
Wiceprezes Zarządu
e-mail. m.rubka@dozbud.pl
Wyślij wiadomość

Aktualności

Ząbkowska Firma Roku 2017

  Jest Nam niezwykle miło poinformować Państwa, że Firma Dozbud 2 sp. z o.o. otrzymała tytuł Ząbkowskiej Firmy Roku 2017.   Jest to dla Nas niezwykle cenne wyróżnienie, ze względu na fakt, że od początku działalności staramy się promować lokalny patriotyzm.  Źródło...

czytaj dalej

Promocje

Apartamenty Widoczna – Wykończone Mieszkanie Pokazowe

    Komfortowo urządzony, gotowy do zamieszkania apartament czeka na Ciebie!   Prestiżowa, zlokalizowana w Warszawie inwestycja zrealizowana przez firmę Dozbud Sp. Z O.O.   Komfortowe mieszkanie usytuowane w ekskluzywnym apartamentowcu przy ul. Widocznej 65. Bliskość...

czytaj dalej