Aktualne Inwestycje.

Znajdź swój wymarzony dom.

Inwestycje Dozbud Development wyróżnia nowoczesna architektura, wysoka jakość wykonania oraz innowacyjna technologia. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania naszych klientów oraz nieustannie zmieniające się trendy w branży budowlanej, tworzymy projekty szyte na miarę potrzeb. Dbając o komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców naszych nieruchomości, szczególną wagę przywiązujemy przede wszystkim do wysokiej funkcjonalności mieszkań, właściwego doboru lokalizacji oraz aktualnych oczekiwań rynkowych. Zapewniamy atrakcyjny stosunek ceny do jakości oraz najwyższe standardy wykonawcze. Inwestycje realizowane są na terenie Warszawy oraz w jej okolicach. Dbamy o to, aby dobierane przez nas lokalizacje w pełni odpowiadały oczekiwaniom Naszych Klientów. Nieruchomości budowane  przez firmę Dozbud Development wyróżniają się wysoką jakością wykonania.

Trwałość i stabilność konstrukcji zawdzięczamy nie tylko wiedzy o doświadczeniu naszego zespołu fachowców, ale także wyborem i zastosowaniem najlepszej klasy materiałów. Nowe mieszkania oferowane przez Dozbud Development charakteryzują się precyzją wykończenia oraz atrakcyjną lokalizacją, które wpływają na prestiż inwestycji. Zastosowane w budownictwie najnowsze technologie pozwalają mieszkańcom cieszyć się komfortem płynącym z codziennego użytkowania. Oferta naszej firmy pozwoli odpowiedzieć na pytanie, w której części miasta powstają najlepsze, nowe nieruchomości. Warszawa wychodzi z propozycją  mieszkań zlokalizowanych w różnych częściach miasta. Każde z nich zostało zaprojektowane z myślą o niskich kosztach utrzymania nieruchomości – uwzględniono materiały umożliwiające jak największą oszczędność mieszkańców.

Wiązowna, Góraszka

Domy zlokalizowane w cichej i spokojnej Góraszce, z doskonałym dojazdem do Warszawy, nieopodal nowej obwodnicy i centrum handlowego.

Wiązowna, Zakręt

Nowe kameralne Osiedle w centrum cichej jednorodzinnej zabudowy, nieopodal nowo powstającej obwodnicy z doskonałym dojazdem do Warszawy

Nowe domy pod Warszawą - Bobrowiec

Bobrowiec, gm. Piaseczno

Bobrowiec to idealny wybór na rodzinną idyllę. Blisko szkoły i przedszkola, daleko od hałasu, smogu i zgiełku.
Bez wątpienia właśnie tutaj, odnajdziesz swoje miejsce na ziemi.

Serock

Nowe domy w zielonym Serocku, tuż obok rezerwatu Jadwisin oraz Zalewu Zegrzyńskiego, gdzie poczujesz się jak na wakacjach!