Apartamenty Stylowa

Położone w malowniczej, zielonej części Warszawy osiedle Apartamenty Stylowa będzie niewątpliwym azylem w środku miasta. Kameralne osiedle przemyślane w każdym calu – idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli. Każdy z przyszłych mieszkańców znajdzie tutaj swoją cichą i spokojną przestrzeń.

Nowoczesne budynki mieszkalne, będą się zdecydowanie wyróżniać się na tle innych, nie tylko architekturą, ale także funkcjonalnością i estetyką wykonania.

Nowe mieszkania wyposażone w antywłamaniowe drzwi wideo domofony, marmurowe podłogi na klatkach, granitowe schody, cichobieżne windy, to tylko niektóre elementy sprawiające, że Apartamenty Stylowa to miejsce bardzo komfortowe i prestiżowe.

Apartamenty Stylowa to zaledwie 36 nowych mieszkań zlokalizowanych na 4 kondygnacjach w dwóch budynkach. Największą zaletą realizowanego osiedla jest przede wszystkim wielkość lokali, które zaczynają się już od ok. 35 m2.

Ponadto wszystkie mieszkania będą posiadały przestronne balkony bądź tarasy – te największe będą miały nawet ok. 50 m2. Nowe mieszkania na parterach będą miały przynależne im ogródki.

Wszystkie lokale zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić każdemu mieszkańcowi jak najwięcej intymności.

Szczegóły inwestycji

  • Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
  • Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
  • Liczba kondygnacji: budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
  • Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych

Zobacz nasze pozostałe inwestycje

Domy Zakręt to ogrodzone, nowocześnie zaprojektowane osiedle, wkomponowane w naturalny, zielony krajobraz. Zadbaliśmy o wszystkie niezbędne detale, takie jak metraż domów, powierzchnia działek czy ilość pokoi.

Domy Bobrowiec to ciekawie zaaranżowane dwukondygnacyjne bliźniaki bez skosów na pierwszym piętrze, z bardzo ustawnymi pomieszczeniami. Do każdego domu przynależy przestronny ogród, garaż i naziemny parking.

Nowe domy szeregowe pod Warszawą na osiedlu w Góraszce idealnie wpisują się we współczesne trendy ludzi, którzy choć dobrze czują się w wielkich aglomeracjach, to jednak miejsce na rodzinny dom wybierają w cichej i spokojnej okolicy.

Osiedle Panorama to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Serocku.

Kameralna inwestycja - 24 mieszkania w Ząbkach na ul. Powstańców 6. W pobliżu wspaniałe tereny zielone oraz pełne zaplecze handlowo-usługowe.

×