Osiedle Jodłowa

ul. Jodłowa i ul. Kamyk, Wesoła

Nowe osiedle budynków wielorodzinnych powstanie w Warszawie dzielnicy Wesoła przy ul. Jodłowej i ul. Kamyk.   Będzie to kameralne osiedle, składające się z czterech budynków trzy i czterokondygnacyjnych, z windami od poziomu garaży. 

W czterech budynkach zostanie wybudowanych 119 mieszkań o różnorodnych metrażach od 26 m2 do 70 m2, każde z balkonem lub przydomowym ogródkiem. Przy projektowaniu tego osiedla nie zapomnieliśmy o najmłodszych i z myślą o naszych przyszłych klientach przewidzieliśmy na terenie osiedla przedszkole oraz plac zabaw dla dzieci. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na listopad 2010 r., a jej zakończenie na IV kwartał 2012 r.

Szczegóły inwestycji

 • Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku
 • Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych
 • Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
 • Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 119 lokali mieszkalnych
  Zobacz nasze pozostałe inwestycje

  Domy Zakręt to ogrodzone, nowocześnie zaprojektowane osiedle, wkomponowane w naturalny, zielony krajobraz. Zadbaliśmy o wszystkie niezbędne detale, takie jak metraż domów, powierzchnia działek czy ilość pokoi.

  Domy Bobrowiec to ciekawie zaaranżowane dwukondygnacyjne bliźniaki bez skosów na pierwszym piętrze, z bardzo ustawnymi pomieszczeniami. Do każdego domu przynależy przestronny ogród, garaż i naziemny parking.

  Nowe domy szeregowe pod Warszawą na osiedlu w Góraszce idealnie wpisują się we współczesne trendy ludzi, którzy choć dobrze czują się w wielkich aglomeracjach, to jednak miejsce na rodzinny dom wybierają w cichej i spokojnej okolicy.

  Osiedle Panorama to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Serocku.

  Kameralna inwestycja - 24 mieszkania w Ząbkach na ul. Powstańców 6. W pobliżu wspaniałe tereny zielone oraz pełne zaplecze handlowo-usługowe.

  ×