Finansowanie
zakupu nieruchomości

Kredyt mieszkaniowy hipoteczny

Planujesz zakup nieruchomości, a może chcesz wybudować dom? Dzięki Nam zrealizujesz swoje mieszkaniowe plany. Możesz przeznaczyć kredyt nie tylko na zakup lub budowę, ale także na modernizację, rozbudowę, przebudowę czy remont nieruchomości.

Zdolność klienta liczona jest na podstawie dochodów. Kredytobiorcą może być osoba prawna – sektora prywatnego lub publicznego, osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą lub gospodarstwo rolne, osoba fizyczna

Zabezpieczenie:

  • Nieruchomość mieszkalna
  • Nieruchomość komercyjna (lokale handlowe, usługowe, biurowe, magazynowe i inne)
  • Nieruchomość wchodząca w skład gospodarstwa rolnego
  • Działka budowlana
  • Działka rolna z zabudowaniem siedliskowym lub przeznaczona na zabudowanie siedliskowe

 

Korzyści

  • Realizacja planów życiowych najniższym kosztem, bez stresu i utraty cennego czasu.

 

Skontaktuj się z nami

Kompleksowa
obsługa kredytowa

Dobieramy najlepsze rozwiązania kredytowe

Spośród ofert wszystkich banków na rynku wybieramy najkorzystniejszy dla Państwa wariant kredytu.

Pomagamy w dopełnieniu formalności

Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji również w kwestii dopełnienia formalności. Pomogą skompletować i wypełnić wymagane dokumenty, oraz sfinalizują podpisanie umowy z bankiem.

Tworzymy idealną ofertę

Doradca kredytowy United Money obliczy Państwa zdolność kredytową, dokładnie wyliczy wysokość raty. Pomoże także zrozumieć różnice w ofertach poszczególnych banków.

Pomoc prawna i negocjacje

Oferujemy bezpłatne sprawdzenie stanu prawnego kupowanej nieruchomości, negocjacje z developerami oraz zniżki u notariuszy i rzeczoznawców.

 

Skontaktuj się z nami

Aktualne inwestycje

Domy Zakręt to ogrodzone, nowocześnie zaprojektowane osiedle, wkomponowane w naturalny, zielony krajobraz. Zadbaliśmy o wszystkie niezbędne detale, takie jak metraż domów, powierzchnia działek czy ilość pokoi.

Domy Bobrowiec to ciekawie zaaranżowane dwukondygnacyjne bliźniaki bez skosów na pierwszym piętrze, z bardzo ustawnymi pomieszczeniami. Do każdego domu przynależy przestronny ogród, garaż i naziemny parking.

Nowe domy szeregowe pod Warszawą na osiedlu w Góraszce idealnie wpisują się we współczesne trendy ludzi, którzy choć dobrze czują się w wielkich aglomeracjach, to jednak miejsce na rodzinny dom wybierają w cichej i spokojnej okolicy.

Osiedle Panorama to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Serocku.

Kameralna inwestycja - 24 mieszkania w Ząbkach na ul. Powstańców 6. W pobliżu wspaniałe tereny zielone oraz pełne zaplecze handlowo-usługowe.

×