Apartamenty San Marino

ul. Powstańców, Ząbki

Osiedle San Marino to zespół wielorodzinny, który zostanie wybudowany w Ząbkach przy ul. Powstańców. Na tę kameralną Inwestycję składać się będą 4 budynki 2, 3 i 4 kondygnacyjne z windami z poziomu garaży. W 4 budynkach zostanie wybudowanych łącznie 133 lokali mieszkalnych o metrażach od 30 do ok. 95 m2, każde z balkonem lub tarasem. Pod całym kompleksem mieszkaniowym zostanie wybudowany garaż podziemny.

Wszystkie mieszkania na Inwestycji charakteryzują się funkcjonalnym i przemyślanym układem, posiadają wydzieloną część dzienną i sypialnianą.

Szczegóły inwestycji

 • Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku
 • Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych
 • Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
 • Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 133 lokali mieszkalnych
  Zobacz nasze pozostałe inwestycje

  Domy Zakręt to ogrodzone, nowocześnie zaprojektowane osiedle, wkomponowane w naturalny, zielony krajobraz. Zadbaliśmy o wszystkie niezbędne detale, takie jak metraż domów, powierzchnia działek czy ilość pokoi.

  Domy Bobrowiec to ciekawie zaaranżowane dwukondygnacyjne bliźniaki bez skosów na pierwszym piętrze, z bardzo ustawnymi pomieszczeniami. Do każdego domu przynależy przestronny ogród, garaż i naziemny parking.

  Nowe domy szeregowe pod Warszawą na osiedlu w Góraszce idealnie wpisują się we współczesne trendy ludzi, którzy choć dobrze czują się w wielkich aglomeracjach, to jednak miejsce na rodzinny dom wybierają w cichej i spokojnej okolicy.

  Osiedle Panorama to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Serocku.

  Kameralna inwestycja - 24 mieszkania w Ząbkach na ul. Powstańców 6. W pobliżu wspaniałe tereny zielone oraz pełne zaplecze handlowo-usługowe.

  ×