Apartamenty Widoczna I

ul. Widoczna, Wawer

Nowoczesne mieszkania na sprzedaż w apartamentach Widoczna I, zbudowanych w dzielnicy Warszawa Wawer. Przestrzenne mieszkania, zaplanowane w komfortowy i innowacyjny sposób.

Szczegóły inwestycji

 • Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku
 • Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych
 • Liczba kondygnacji: budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
 • Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych
  Zobacz nasze pozostałe inwestycje

  Domy Zakręt to ogrodzone, nowocześnie zaprojektowane osiedle, wkomponowane w naturalny, zielony krajobraz. Zadbaliśmy o wszystkie niezbędne detale, takie jak metraż domów, powierzchnia działek czy ilość pokoi.

  Domy Bobrowiec to ciekawie zaaranżowane dwukondygnacyjne bliźniaki bez skosów na pierwszym piętrze, z bardzo ustawnymi pomieszczeniami. Do każdego domu przynależy przestronny ogród, garaż i naziemny parking.

  Nowe domy szeregowe pod Warszawą na osiedlu w Góraszce idealnie wpisują się we współczesne trendy ludzi, którzy choć dobrze czują się w wielkich aglomeracjach, to jednak miejsce na rodzinny dom wybierają w cichej i spokojnej okolicy.

  Osiedle Panorama to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Serocku.

  Kameralna inwestycja - 24 mieszkania w Ząbkach na ul. Powstańców 6. W pobliżu wspaniałe tereny zielone oraz pełne zaplecze handlowo-usługowe.

  ×