Nowe mieszkania
w Ząbkach.

Atrakcyjna Lokalizacja

Ustawne pokoje

Nowoczesny Projekt

Wysoki Standard Wykończenia

Nowa inwestycja na mapie Ząbek

Poznaj najnowszą inwestycję na mapie Ząbek – Apartamenty Powstańców. Kameralna nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Powstańców 6. Posiada w swojej ofercie 24 lokale mieszkalne oraz 4 biurowe. Poznaj korzyści, jakie płyną z mieszkania w tej okolicy.

Wysoki standard wykończenia

Mieszkania w Ząbkach posiadają w swojej ofercie nieruchomości, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Decydując się na kupno mieszkania w Apartamentach Powstańców, macie pewność, że otrzymacie to, co najlepsze. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami na rynku, którzy posiadają doskonale rozbudowaną bazę materiałów oraz narzędzi potrzebnych do stworzenia idealnego wnętrza. Potrafimy odpowiednio dobrać kolory i fakturę drewna oraz innych tworzyw do stylu mieszkania. Zakup mieszkania to bardzo duży wydatek, dlatego warto wiedzieć, jakiej jakości materiały zostały użyte w mieszkaniu, ale również w całej inwestycji. Nasze inwestycje charakteryzują się wysokim standardem wykonania, obsługą i fachową pomocą.

Bogata infrastruktura

Osiedle zlokalizowane jest w bardzo dobrej lokalizacji, blisko lokali usługowych – restauracji, terenów rekreacyjnych oraz licznych zapleczy handlowo-usługowych. W pobliżu osiedla, zaledwie po drugiej stronie ulicy, znajduje się „mini centrum handlowe” w którym znajdziemy sklepy, aptekę, przychodnię, a nawet część rozrywkowo-rekreacyjną – basen oraz kręgle.

Cisza i spokój

Jest to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój i ciszę. Nieruchomość zlokalizowana jest w podwarszawskich Ząbkach, dzięki czemu znajdujemy się z dala od zgiełku i hałasu. W niedalekiej odległości od osiedla znajduje się las – fantastyczne miejsce do rodzinnych spacerów, wśród natury i zielonych drzew.

Lokalizacja

Dużym atutem mieszkania w Ząbkach jest świetna lokalizacja. Osiedle oddalone jest od granicy Warszawy zaledwie 1 kilometr, powodując, że dojazd samochodem do granicy stolicy zajmie nam minutę. Przystanek autobusowy, którym dojedziemy w 25 min do metra Trocka, zlokalizowany jest tuż pod Osiedlem, dzięki czemu możemy sprawnie dotrzeć w przeróżne miejsca Warszawy.

Miejsce przyjazne dzieciom

Przy ulicy Powstańców, czyli na tej samej ulicy co nasze apartamenty w Ząbkach, znajduje się nowy, dopiero co oddany plac zabaw dla dzieci. Nieopodal dalej przedszkole oraz szkoła podstawowa, czyli zarówno najmłodsi, jak i młodzież, znajdą dla siebie miejsce do edukacji. 

Szczegóły inwestycji

  • Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.
  • Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinneg.
  • Liczba kondygnacji: budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
  • Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.

Apartamenty Powstańców,
Ząbki, powiat wołomiński.

ul. Powstańców, Ząbki, powiat wołomiński.

To dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą rezygnować z życia zawodowego w Warszawie, a wieczorami czy w dni wolne od pracy pragną delektować się spokojem i ciszą.

Do granicy Warszawy 1km, 1min samochodem.

Autobusem 25 min metro Trocka

Przystanek autobusowy przy ulicy Powstańców (pod blokiem).


Zobacz nasze pozostałe inwestycje

Domy Zakręt to ogrodzone, nowocześnie zaprojektowane osiedle, wkomponowane w naturalny, zielony krajobraz. Zadbaliśmy o wszystkie niezbędne detale, takie jak metraż domów, powierzchnia działek czy ilość pokoi.

Domy Bobrowiec to ciekawie zaaranżowane dwukondygnacyjne bliźniaki bez skosów na pierwszym piętrze, z bardzo ustawnymi pomieszczeniami. Do każdego domu przynależy przestronny ogród, garaż i naziemny parking.

Nowe domy szeregowe pod Warszawą na osiedlu w Góraszce idealnie wpisują się we współczesne trendy ludzi, którzy choć dobrze czują się w wielkich aglomeracjach, to jednak miejsce na rodzinny dom wybierają w cichej i spokojnej okolicy.

Osiedle Panorama to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Serocku.

×