Osiedle Słoneczne I

ul. Powstańców 26, Ząbki

Słoneczne Osiedle I powstało z inicjatywy firmy Dozbud Development – kompleks wybudowany został przy ulicy Powstańców 26 w podwarszawskiej miejscowości Ząbki.

Na terenie inwestycji powstały kameralne domy pięciokondygnacyjne, w których rozmieszczono kilkadziesiąt nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w metrażach od ponad 40 m2 do 130 m2.

Największe lokale to apartamenty dwupoziomowe. Dla zmotoryzowanych lokatorów przygotowano podziemną halę garażową. Dla bezpieczeństwa mieszkańców teren osiedla został całkowicie ogrodzony. Najmłodsi skorzystają z bezpiecznego placu zabaw przy budynku, a miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu udać mogą się do pobliskiego lasu – zielonymi terenami zlokalizowanymi od wschodniej strony osiedla można spacerować aż do Zielonki.

Budynki w Słonecznym Osiedlu wybudowano przy użyciu technologii tradycyjnej z ceramiki budowlanej – mieszkania oddawane są do użytku bez białego montażu.

Szczegóły inwestycji

 • Rodzaj zabudowy: budynek mieszkalny
 • Infrastruktura: osiedle zamknięte , plac zabaw dla dzieci
 • Otoczenie: park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, plac zabaw dla dzieci, szkoła, sklep spożywczy, kościół
 • Parking: hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku
 • Typ nieruchomości: mieszkania
 • Dystans od centrum miasta: do 15 km
 • Liczba poziomów w mieszkaniu: 1-poziomowe, 2-poziomowe
 • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  Zobacz nasze pozostałe inwestycje

  Domy Zakręt to ogrodzone, nowocześnie zaprojektowane osiedle, wkomponowane w naturalny, zielony krajobraz. Zadbaliśmy o wszystkie niezbędne detale, takie jak metraż domów, powierzchnia działek czy ilość pokoi.

  Domy Bobrowiec to ciekawie zaaranżowane dwukondygnacyjne bliźniaki bez skosów na pierwszym piętrze, z bardzo ustawnymi pomieszczeniami. Do każdego domu przynależy przestronny ogród, garaż i naziemny parking.

  Nowe domy szeregowe pod Warszawą na osiedlu w Góraszce idealnie wpisują się we współczesne trendy ludzi, którzy choć dobrze czują się w wielkich aglomeracjach, to jednak miejsce na rodzinny dom wybierają w cichej i spokojnej okolicy.

  Osiedle Panorama to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Serocku.

  Kameralna inwestycja - 24 mieszkania w Ząbkach na ul. Powstańców 6. W pobliżu wspaniałe tereny zielone oraz pełne zaplecze handlowo-usługowe.

  ×