TOWER GOLD

ul. Dzika, Ząbki

Dozbud Development planuje realizację biurowej inwestycji przy ul. Dzikiej w Ząbkach. Budynek będzie naszą nową siedzibą. Dodatkowo stworzymy nowe przestrzenie pod lokale biurowe i mieszkalne na wynajem.

Dziewięciokondygnacyjny biurowiec to pierwsza inwestycja tego typu Dozbud Development w Ząbkach. Tower Gold ma wszystko czego potrzebuje nowoczesny biznes: dogodne warunki dla pracowników, bezpieczeństwo, wygodę.

Dzięki bliskości centrum i dobrej komunikacji wszystko jest w zasięgu ręki!
  Zobacz nasze pozostałe inwestycje

  Domy Zakręt to ogrodzone, nowocześnie zaprojektowane osiedle, wkomponowane w naturalny, zielony krajobraz. Zadbaliśmy o wszystkie niezbędne detale, takie jak metraż domów, powierzchnia działek czy ilość pokoi.

  Domy Bobrowiec to ciekawie zaaranżowane dwukondygnacyjne bliźniaki bez skosów na pierwszym piętrze, z bardzo ustawnymi pomieszczeniami. Do każdego domu przynależy przestronny ogród, garaż i naziemny parking.

  Nowe domy szeregowe pod Warszawą na osiedlu w Góraszce idealnie wpisują się we współczesne trendy ludzi, którzy choć dobrze czują się w wielkich aglomeracjach, to jednak miejsce na rodzinny dom wybierają w cichej i spokojnej okolicy.

  Osiedle Panorama to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Serocku.

  Kameralna inwestycja - 24 mieszkania w Ząbkach na ul. Powstańców 6. W pobliżu wspaniałe tereny zielone oraz pełne zaplecze handlowo-usługowe.

  ×