Osiedle Słoneczne II

ul. Powstańców, Ząbki

Słoneczne Osiedle w Ząbkach zostało zaprojektowane z myślą o jego przyszłych mieszkańcach. To dla nich udoskonalamy rozwiązania architektoniczne w nowo powstających inwestycjach, dokładamy starań aby sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów i w miarę technicznych możliwości dostosowywać projektowane mieszkania i układy funkcjonalne do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

Na Słoneczne Osiedle składają się dwa zespoły mieszkaniowe, które będą realizowane w dwóch etapach. Każdy z tych zespołów to budynki 4 i 5-kondygnacyjne, te ostatnie wyposażono w windy od poziomu garaży, które znajdują się pod częściami mieszkalnymi.

Zaprojektowano zróżnicowane co do wielkości i układów funkcjonalnych mieszkania od ca 34 m2 do ca 115 m2, każde z balkonem lub ogródkiem przydomowym. Mieszkania będą wyposażone w niezbędne instalacje techniczne, a w oknach zostaną zamontowane parapety podokienne z konglomeratu. Przy projektowaniu tego osiedla nie zapomnieliśmy o najmłodszych i z myślą o naszych przyszłych klientach przewidzieliśmy na terenie osiedla plac zabaw.

Osiedle Słoneczne III Ząbki

Słoneczne Osiedle III zlokalizowane jest w Ząbkach z wjazdem na teren osiedla z ul. Powstańców. Południowa strona osiedla jest granicą miasta Warszawy. Okolica jest cicha i spokojna, a młode małżeństwa, jakich tu wiele sprawiają, że mieszka się radośnie i bez stresu. Różnorodna zabudowa mieszkaniowa nadaje okolicy charakter miejskiego luksusu z dodatkiem nienaruszonego wiejskiego klimatu, tu wszędzie blisko i w zasięgu ręki.

Szczegóły inwestycji

 • Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku
 • Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych
 • Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych
 • Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 300 lokali mieszkalnych
  Zobacz nasze pozostałe inwestycje

  Domy Zakręt to ogrodzone, nowocześnie zaprojektowane osiedle, wkomponowane w naturalny, zielony krajobraz. Zadbaliśmy o wszystkie niezbędne detale, takie jak metraż domów, powierzchnia działek czy ilość pokoi.

  Domy Bobrowiec to ciekawie zaaranżowane dwukondygnacyjne bliźniaki bez skosów na pierwszym piętrze, z bardzo ustawnymi pomieszczeniami. Do każdego domu przynależy przestronny ogród, garaż i naziemny parking.

  Nowe domy szeregowe pod Warszawą na osiedlu w Góraszce idealnie wpisują się we współczesne trendy ludzi, którzy choć dobrze czują się w wielkich aglomeracjach, to jednak miejsce na rodzinny dom wybierają w cichej i spokojnej okolicy.

  Osiedle Panorama to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Serocku.

  Kameralna inwestycja - 24 mieszkania w Ząbkach na ul. Powstańców 6. W pobliżu wspaniałe tereny zielone oraz pełne zaplecze handlowo-usługowe.

  ×