Przedział cenowy: Od do

Lista do porównania

san marino (14004

LOKALIZACJA: ZĄBKI - UL. POWSTAŃCÓW

Oddanie do użytku w 2016 roku

OSIEDLE SAN MARINO

Zespół mieszkaniowo-wielorodzinny Osiedle San Marino obejmuje aż 133 mieszkania przy ulicy Powstańców w Ząbkach. Rozlokowano je z poszanowaniem przestrzeni wspólnej w czterech budynkach o różnej ilości kondygnacji. Ułatwiające poruszanie się windy sięgają od komfortowych garaży aż po ostatnie piętro każdego z nowo wybudowanych mieszkań. Układ poszczególnych lokali dobrze przemyślano na etapie projektowania inwestycji. Ich funkcjonalność potwierdzają wyraźne strefy w każdym mieszkaniu – dzienne oraz do spania i odpoczynku. Znalazło się tu nawet miejsce na komórki dla lokatorów, wybierających dla siebie nowe mieszkania.

original

LOKALIZACJA: WARSZAWA - UL. JODŁOWA

Oddanie do użytku w 2013 roku

OSIEDLE JODŁOWA

Osiedle Jodłowa to zespół budynków wielorodzinnych, który został wybudowany w Warszawie dzielnicy Wesoła przy ul. Jodłowej i ul. Kamyk. Ten integralny kompleks budynków otoczonych zielenią, w cichym i spokojnym miejscu, stanowi spójną i bezpieczną zabudowę wyposażoną w dogodne ciągi komunikacyjne, miejsca parkingowe i tereny zieleni. Inwestycja przy ul. Kamyk jest miejscem kameralnym, składającym się z czterech budynków (trzy i czterokondygnacyjnych) z windami od poziomu garaży, nowocześnie zaprojektowanych o zróżnicowanej architekturze. W czterech budynkach powstało 119 mieszkań o różnorodnych metrażach od 26 do 67 m2, każde z balkonem lub przydomowym ogródkiem. Mieszkania na parterze mają własne ogródki a część wspólna została przeznaczona do wypoczynku i wyposażona w zieleń i ławeczki. Z myślą o naszych najmłodszych mieszkańcach i przyszłych klientach na terenie osiedla powstanie również przedszkole oraz plac zabaw dla dzieci.

original (3)

LOKALIZACJA: ZĄBKI

Oddanie do użytku w 2010/2011 roku

SŁONECZNE OSIEDLE III

Na SŁONECZNE OSIEDLE III składają się dwa zespoły mieszkaniowe, które zostały zrealizowane w dwóch etapach. Każdy z tych zespołów to budynki cztero- i pięciokondygnacyjne. Te ostatnie wyposażono w windy od poziomu garaży, które znajdują się pod częściami mieszkalnymi. Zaprojektowano zróżnicowane co do wielkości i układów funkcjonalnych mieszkania od 34 do 115 m2, każde z balkonem lub ogródkiem przydomowym.

LOKALIZACJA: ZĄBKI - UL. KOPERNIKA/DZIKA

Oddanie do użytku w 2008 roku

SŁONECZNE OSIEDLE II

SŁONECZNE OSIEDLE II to kolejna inwestycja firmy DOZBUD DEVELOPMENT, zrealizowana  w Ząbkach pomiędzy ulicami Kopernika i Dzika. Wszystkie mieszkania na osiedlu posiadają  balkon lub taras, są przestrzenne, funkcjonalne i wygodne, posiadają wydzieloną część dzienną  i sypialnianą. W usytuowanym pod powierzchnią budynku garażu oraz na dziedzińcu znajdują się miejsca parkingowe.  Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja klienta.

original (1)

LOKALIZACJA: ZĄBKI - UL POWSTAŃCÓW 26

Oddanie do użytku w 2005 roku

SŁONECZNE OSIEDLE I

Inwestycja zrealizowana w Ząbkach, przy ul Powstańców 26. Kameralne osiedle, pięciokondygnacyjne domy z kilkudziesięcioma mieszkaniami i garażami podziemnymi o wielkości od ponad 40 do 130 m2. Te ostatnie, to dwupoziomowe apartamenty.

mieszkania w warszawie

LOKALIZACJA: WARSZAWA - UL. FIOŁKÓW/DOLOMITOWA

STARA MIŁOSNA

DOZBUD zrealizował wiele inwestycji w Starej  Miłosnej od domów jednorodzinnych po wielorodzinne. Najważniejsze z  nich mozna oglądać przy ul. Fiołków i ul. Dolomitowej. To  czterorodzinne domy o powierzchni mieszkań od 50 do 94 m2.