Apartamenty Widoczna

II ETAP JUŻ W SPRZEDAŻY

Apartamenty Kordiana

Nowe mieszkania w kameralnym miejscu, sercu Rembertowa

Panorama Serock

A może nowy dom nad Zalewem Zegrzyńskim?
Strona Główna > Zrealizowane

Zrealizowane Inwestycje

 

Rozpoznawalność i zaufanie na rynku zdobyliśmy dzięki profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu do każdej z inwestycji. Planując budowę nieruchomości bierzemy pod uwagę przede wszystkim komfort przyszłych mieszkańców, warunkowany nie tylko samą jej lokalizacją, ale także wyborem najlepszej jakości materiałów. Każda z podjętych przez nas decyzji przekłada się na zadowolenie mieszkańców.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nas? 

Wybór Dozbud Development to pewność transakcji oraz gwarancja wysokiego standardu. Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu oraz proponujemy wykończenie mieszkań pod klucz. Wszystkie ukończone inwestycje wyróżniają się dużą funkcjonalnością i wyjątkową estetyką.

LOKALIZACJA: ZĄBKI – UL. POWSTAŃCÓW

Oddanie do użytku w 2016 roku

OSIEDLE SAN MARINO

Zespół mieszkaniowo-wielorodzinny Osiedle San Marino obejmuje aż 133 mieszkania przy ulicy Powstańców w Ząbkach. Rozlokowano je z poszanowaniem przestrzeni wspólnej w czterech budynkach o różnej ilości kondygnacji. Ułatwiające poruszanie się windy sięgają od komfortowych garaży aż po ostatnie piętro każdego z nowo wybudowanych mieszkań. Układ poszczególnych lokali dobrze przemyślano na etapie projektowania inwestycji. Ich funkcjonalność potwierdzają wyraźne strefy w każdym mieszkaniu – dzienne oraz do spania i odpoczynku. Znalazło się tu nawet miejsce na komórki dla lokatorów, wybierających dla siebie nowe mieszkania.

OKALIZACJA: WARSZAWA – UL. JODŁOWA

Oddanie do użytku w 2013 roku

OSIEDLE JODŁOWA

Osiedle Jodłowa to zespół budynków wielorodzinnych, który został wybudowany w Warszawie dzielnicy Wesoła przy ul. Jodłowej i ul. Kamyk. Ten integralny kompleks budynków otoczonych zielenią, w cichym i spokojnym miejscu, stanowi spójną i bezpieczną zabudowę wyposażoną w dogodne ciągi komunikacyjne, miejsca parkingowe i tereny zieleni. Inwestycja przy ul. Kamyk jest miejscem kameralnym, składającym się z czterech budynków (trzy i czterokondygnacyjnych) z windami od poziomu garaży, nowocześnie zaprojektowanych o zróżnicowanej architekturze. W czterech budynkach powstało 119 mieszkań o różnorodnych metrażach od 26 do 67 m2, każde z balkonem lub przydomowym ogródkiem. Mieszkania na parterze mają własne ogródki a część wspólna została przeznaczona do wypoczynku i wyposażona w zieleń i ławeczki. Z myślą o naszych najmłodszych mieszkańcach i przyszłych klientach na terenie osiedla powstanie również przedszkole oraz plac zabaw dla dzieci.

LOKALIZACJA: ZĄBKI

Oddanie do użytku w 2010/2011 roku

SŁONECZNE OSIEDLE III

Na SŁONECZNE OSIEDLE III składają się dwa zespoły mieszkaniowe, które zostały zrealizowane w dwóch etapach. Każdy z tych zespołów to budynki cztero- i pięciokondygnacyjne. Te ostatnie wyposażono w windy od poziomu garaży, które znajdują się pod częściami mieszkalnymi. Zaprojektowano zróżnicowane co do wielkości i układów funkcjonalnych mieszkania od 34 do 115 m2, każde z balkonem lub ogródkiem przydomowym.

LOKALIZACJA: ZĄBKI – UL. KOPERNIKA/DZIKA

Oddanie do użytku w 2008 roku

SŁONECZNE OSIEDLE II

SŁONECZNE OSIEDLE II to kolejna inwestycja firmy DOZBUD DEVELOPMENT, zrealizowana  w Ząbkach pomiędzy ulicami Kopernika i Dzika. Wszystkie mieszkania na osiedlu posiadają  balkon lub taras, są przestrzenne, funkcjonalne i wygodne, posiadają wydzieloną część dzienną  i sypialnianą. W usytuowanym pod powierzchnią budynku garażu oraz na dziedzińcu znajdują się miejsca parkingowe.  Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja klienta.

LOKALIZACJA: ZĄBKI – UL POWSTAŃCÓW 26

Oddanie do użytku w 2005 roku

SŁONECZNE OSIEDLE I

Inwestycja zrealizowana w Ząbkach, przy ul Powstańców 26. Kameralne osiedle, pięciokondygnacyjne domy z kilkudziesięcioma mieszkaniami i garażami podziemnymi o wielkości od ponad 40 do 130 m2. Te ostatnie, to dwupoziomowe apartamenty.

LOKALIZACJA: WARSZAWA – UL. FIOŁKÓW/DOLOMITOWA

STARA MIŁOSNA

DOZBUD zrealizował wiele inwestycji w Starej  Miłosnej od domów jednorodzinnych po wielorodzinne. Najważniejsze z  nich mozna oglądać przy ul. Fiołków i ul. Dolomitowej. To  czterorodzinne domy o powierzchni mieszkań od 50 do 94 m2.

Promocje

Wyprzedaż mieszkań Wawer

  6500 zł/m2 na każde mieszkanie w inwestycji Apartamenty Widoczna, etap I. Ostatnie sztuki mieszkań dostępnych odręki objęte zostały promocją, w ramach której każdy nabywca nowego mieszkania, oprócz doskonałej ceny otrzyma także komórkę lokatorską za 0zł! Promocja...

czytaj dalej

Aktualności

II Bal Charytatywny w Ząbkach

  W piątek, 9 lutego w hotelu Mansor w Ząbkach odbył się II Bal Charytatywny zorganizowany przez Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach Sp. z o.o. pod patronatem burmistrza miasta Roberta Perkowskiego. Podczas balu licytowano przedmioty wykonane przez dzieci ze świetlic...

czytaj dalej

Diament Polskiej Jakości 2017

Niezwykle miło nam poinformować, że 24 listopada w Sangate Hotel Airport w Warszawie, na uroczystej Wielkiej Gali „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”, nasza firma została uhonorowana wyróżnieniem „Diament Polskiej Jakości” za inwestycję „Apartamenty Widoczna”.   To...

czytaj dalej

Biuro Sprzedaży:

tel. + 48 22 123 44 55
e-mail. biuro@dozbud.pl

Doradca klienta:

Monika Ciok
+ 48 605 939 999

Doradca klienta:

Beata Jagieła
+ 48 609 536 647

Adres:

ul. Kopernika 38 lok. 1-2
05-091 Ząbki

Godziny Pracy:

Pn-Pt: 08:00 - 18:00
Wybrane Soboty: 10:00-14:00

Biuro:

tel. +48 22 762 82 69
e-mail. biuro@dozbud.pl