na teraźniejszy dozbud? TERAZ
Strona Główna > Zrealizowane

Zrealizowane Inwestycje

 

Rozpoznawalność i zaufanie na rynku zdobyliśmy dzięki profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu do każdej z inwestycji. Planując budowę nieruchomości bierzemy pod uwagę przede wszystkim komfort przyszłych mieszkańców, warunkowany nie tylko samą jej lokalizacją, ale także wyborem najlepszej jakości materiałów. Każda z podjętych przez nas decyzji przekłada się na zadowolenie mieszkańców.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nas? 

Wybór Dozbud Development to pewność transakcji oraz gwarancja wysokiego standardu. Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu oraz proponujemy wykończenie mieszkań pod klucz. Wszystkie ukończone inwestycje wyróżniają się dużą funkcjonalnością i wyjątkową estetyką.

LOKALIZACJA: WAWER – UL. WIDOCZNA

Oddanie do użytku w 2017 roku

APARTAMENTY WIDOCZNA I

I etap inwestcji Apartamenty Widoczna to jedno ze wspanialszych miejsc do zamieszkania na terenie Warszawy.

Wysoki standard wykończenia elewacji oraz części wspólnych sprawia, że oferowane przez Nas mieszkania wyróżniają się na tle Warszawskiego Rynku Pierwotnego.

Dwa budynki 4 kondygnacyjne, z zaledwie 47 mieszkaniami oraz 74 miejscami postojowymi oddany został w 2017 roku.

LOKALIZACJA: ZĄBKI – UL. POWSTAŃCÓW

Oddanie do użytku w 2016 roku

OSIEDLE SAN MARINO

Zespół mieszkaniowo-wielorodzinny Osiedle San Marino obejmuje aż 133 mieszkania przy ulicy Powstańców w Ząbkach. Rozlokowano je z poszanowaniem przestrzeni wspólnej w czterech budynkach o różnej ilości kondygnacji. Ułatwiające poruszanie się windy sięgają od komfortowych garaży aż po ostatnie piętro każdego z nowo wybudowanych mieszkań. Układ poszczególnych lokali dobrze przemyślano na etapie projektowania inwestycji. Ich funkcjonalność potwierdzają wyraźne strefy w każdym mieszkaniu – dzienne oraz do spania i odpoczynku. Znalazło się tu nawet miejsce na komórki dla lokatorów, wybierających dla siebie nowe mieszkania.

OKALIZACJA: WARSZAWA – UL. JODŁOWA

Oddanie do użytku w 2013 roku

OSIEDLE JODŁOWA

Osiedle Jodłowa to zespół budynków wielorodzinnych, który został wybudowany w Warszawie dzielnicy Wesoła przy ul. Jodłowej i ul. Kamyk. Ten integralny kompleks budynków otoczonych zielenią, w cichym i spokojnym miejscu, stanowi spójną i bezpieczną zabudowę wyposażoną w dogodne ciągi komunikacyjne, miejsca parkingowe i tereny zieleni. Inwestycja przy ul. Kamyk jest miejscem kameralnym, składającym się z czterech budynków (trzy i czterokondygnacyjnych) z windami od poziomu garaży, nowocześnie zaprojektowanych o zróżnicowanej architekturze. W czterech budynkach powstało 119 mieszkań o różnorodnych metrażach od 26 do 67 m2, każde z balkonem lub przydomowym ogródkiem. Mieszkania na parterze mają własne ogródki a część wspólna została przeznaczona do wypoczynku i wyposażona w zieleń i ławeczki. Z myślą o naszych najmłodszych mieszkańcach i przyszłych klientach na terenie osiedla powstanie również przedszkole oraz plac zabaw dla dzieci.

LOKALIZACJA: ZĄBKI

Oddanie do użytku w 2010/2011 roku

SŁONECZNE OSIEDLE III

Na SŁONECZNE OSIEDLE III składają się dwa zespoły mieszkaniowe, które zostały zrealizowane w dwóch etapach. Każdy z tych zespołów to budynki cztero- i pięciokondygnacyjne. Te ostatnie wyposażono w windy od poziomu garaży, które znajdują się pod częściami mieszkalnymi. Zaprojektowano zróżnicowane co do wielkości i układów funkcjonalnych mieszkania od 34 do 115 m2, każde z balkonem lub ogródkiem przydomowym.

LOKALIZACJA: ZĄBKI – UL. KOPERNIKA/DZIKA

Oddanie do użytku w 2008 roku

SŁONECZNE OSIEDLE II

SŁONECZNE OSIEDLE II to kolejna inwestycja firmy DOZBUD DEVELOPMENT, zrealizowana  w Ząbkach pomiędzy ulicami Kopernika i Dzika. Wszystkie mieszkania na osiedlu posiadają  balkon lub taras, są przestrzenne, funkcjonalne i wygodne, posiadają wydzieloną część dzienną  i sypialnianą. W usytuowanym pod powierzchnią budynku garażu oraz na dziedzińcu znajdują się miejsca parkingowe.  Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja klienta.

LOKALIZACJA: ZĄBKI – UL POWSTAŃCÓW 26

Oddanie do użytku w 2005 roku

SŁONECZNE OSIEDLE I

Inwestycja zrealizowana w Ząbkach, przy ul Powstańców 26. Kameralne osiedle, pięciokondygnacyjne domy z kilkudziesięcioma mieszkaniami i garażami podziemnymi o wielkości od ponad 40 do 130 m2. Te ostatnie, to dwupoziomowe apartamenty.

LOKALIZACJA: WARSZAWA – UL. FIOŁKÓW/DOLOMITOWA

STARA MIŁOSNA

DOZBUD zrealizował wiele inwestycji w Starej  Miłosnej od domów jednorodzinnych po wielorodzinne. Najważniejsze z  nich mozna oglądać przy ul. Fiołków i ul. Dolomitowej. To  czterorodzinne domy o powierzchni mieszkań od 50 do 94 m2.

Promocje

Aktualności

Ząbkowska Firma Roku 2017

Ząbkowska Firma Roku 2017

  Jest Nam niezwykle miło poinformować Państwa, że Firma Dozbud 2 sp. z o.o. otrzymała tytuł Ząbkowskiej Firmy Roku 2017.   Jest to dla Nas niezwykle cenne wyróżnienie, ze względu na fakt, że od początku działalności staramy się promować lokalny patriotyzm. ...

czytaj dalej
II Bal Charytatywny w Ząbkach

II Bal Charytatywny w Ząbkach

  W piątek, 9 lutego w hotelu Mansor w Ząbkach odbył się II Bal Charytatywny zorganizowany przez Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach Sp. z o.o. pod patronatem burmistrza miasta Roberta Perkowskiego. Podczas balu licytowano przedmioty wykonane przez dzieci ze świetlic...

czytaj dalej

Biuro Sprzedaży:

tel. + 48 22 123 44 55
e-mail. biuro@dozbud.pl

Doradca klienta:

Beata Jagieła
+ 48 609 536 647

Adres:

ul. Kopernika 38 lok. 1-2
05-091 Ząbki

Godziny Pracy:

Pn-Pt: 08:00 - 18:00
Wybrane Soboty: 10:00-14:00

Biuro:

tel. +48 22 762 82 69
e-mail. biuro@dozbud.pl